Головна| Новини| Заява Союзу споживачів України з приводу звільнення О.С.Матвійчука з посади Голови Держспоживстандарту України

Заява Союзу споживачів України з приводу звільнення О.С.Матвійчука з посади Голови Держспоживстандарту України


 Президент України В.Ф.Янукович своїм Указом від 28 грудня 2010 р. звільнив О.С.МАТВІЙЧУКА з посади Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики.

 
Союз споживачів України вітає таке рішення Глави держави, адже Президія Громадської Ради при Держспоживстандарті, члени Колегії цього відомства, керівники, вчені і фахівці системи, громадські організації неодноразово інформували керівництво держави з приводу некомпетентної, непрофесійної та неконституційної діяльності О.С.Матвійчука на високій державній посаді. 
 
Він, не маючи відповідного фахового досвіду та професійних навичок, зловживав службовим становищем, перевищував свої повноваження, сприяв фінансовим порушенням, впровадженню кримінальних схем, знищенню кадрового потенціалу системи, -цинічно та брутально паплюжив Коституцію та закони України. 
 
На наш погляд, в рамках програми по боротьбі з корупцією та очищення влади від безвідповідальних та скомпроментованих чиновників, яку проводить Президент України та Уряд, вважаємо необхідно, окрім позбавлення О.С.Матвійчука крісла високопосадовця, поставити питання щодо притягнення його до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно чинного законодавства України, що стане реальним свідченням боротьби нинішньої влади з корупцією, дієвим і наочним прикладом для наступних керівників системи та позитивним сигналом суспільству.
 
Прес-служба Союзу споживачів України
Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?