Головна|Новини

Заява Союзу споживачів України щодо перевірок макаронних фабрик

06.03.12

Невідомі особи  від імені Союзу споживачів України направили заяву на ім’я Генерального прокурора України про порушення ПАТ«Чернігівська макаронна фабрика" (м. Чернігів, вул. Комінтерну, 23) і ПрАТ «Хмельницька макаронна фабрика» (29015, м. Хмельницький, вул. Ярослава Галана,7) законодавства, норм і правил, в тому числі і по захисту прав споживачів.
  

У зв‘язку із вищевикладеним та офіційним запитом цих підприємств повідомляємо:

  • З 2006 року  по теперішній час виконавчим директором ВГО «Союз споживачів України» є Трофименко Віктор Іванович, а не Ліхачев Валерій Анатолійович;
  • Ніяких заяв або запитів в правоохоронні та контролюючи органи країни стосовно діяльності вищезгаданих підприємств не направлялось;
  • В той же час, ми підтримуємо зауваження, що викладені в листі до Генеральної прокуратури України, а якщо вони не відповідають дійсності і перевірка це встановить, - то адміністраціям цих підприємств нема чого хвилюватись.


Слід зазначити, що Союз споживачів України в своїх виступах та публікаціях постійно і наполегливо звертає увагу споживачів, громадських організацій, органів законодавчої та виконавчої влади на різке погіршення ситуації, яка склалася на споживчому ринку України в питаннях якості продуктів харчування, як імпортованих, так і вироблених вітчизняними товаровиробниками.


Наша організація  вітає і підтримує останні заяви Президента України В.Ф. Януковича, Уряду, правоохоронних і контролюючих органів щодо наведення порядку в питаннях якості продукції, захисту прав споживачів та в системі технічного регулювання, що зазнали занепаду за останні роки.


Прес-служба Союзу споживачів України

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?