Головна| Новини| Відомі діячі країни привітали Голову правління Союзу споживачів України Леоніда Школьника з Днем народження

Відомі діячі країни привітали Голову правління Союзу споживачів України Леоніда Школьника з Днем народження


9 серпня 2011 року Голові правління Союзу споживачів України Леоніду Школьнику виповнилося 66 років від Дня народження.
З нагоди  цієї дати його привітали Президент України В.Ф.Янукович, Президент України у 1994-2005 роках Л.Д.Кучма, Прем’єр-міністр України М.Я.Азаров, відповідальні працівники Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, народні депутати, надзвичайні та повноважні посли України, представники вітчизняної науки, бізнесу та громадських організацій, численні друзі і колеги з України та із-за кордону.
Серед них - члени правління Союзу споживачів України: двічі Герой Соціалістичної праці, народний депутат України декількох скликань О.Н.Парубок; Герой України, Художній керівник Національного академічного драматичного театру їм. Івана Франка Народний артист України Б.С.Ступка; Герой України, Почесний громадянин Одеси В.Філіпчук; Герой України, народний депутат України М.Янковський, а також - президент Національної академії медичних наук України А.Сердюк, народний депутат України, народний артист України Я.Табачник та інші.
У своєму привітанні Президент України В.Ф.Янукович побажав Леоніду Школьнику “щедрої долі, довгих років життя та нових здобутків на ниві служіння Українській державі”.
    Також у цей день “За особисті заслуги перед Вітчизною” Український фонд науково-економічного та юридичного співробітництва  нагородив Леоніда Школьника Хрестом Пошани “Святий князь Александр Невський”.
    У свою чергу, Голова правління Союзу споживачів України, Голова Ради директорів Асоціації “Укрінтерстандарт”, Лауреат Державної премії УРСР у галузі науки і техніки, Заслужений працівник промисловості України Леонід Школьник висловив щиру подяку усім, хто поздоровив його з Днем народження і побажав їм міцного здоров’я, родинної злагоди та довгих років життя в радості і добрі.


Прес-служба Союзу споживачів України

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?