Головна|Новини

Уряд затвердив Концепцію державної цільової програми захисту прав споживачів на 2008-2011 роки

09.04.08

Кабмін вивчить якість продуктів в Україні

Сьогодні Кабмін планує почати системну роботу по вивченню якості продуктів, які споживають українці. Вивчення почнеться з продуктів харчування, води та медикаментів. Про це заявила Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко зазначила, що сьогодні планується розглянути концепцію державної цільової програми захисту прав споживачів на 2008-2011 рр. "Я думаю, ні для кого не секрет, що сьогодні наші громадяни України п’ють неякісну воду, причому завідомо неякісну воду, а споживання неякісної води підриває здоров’я нації на багато десятиріч вперед. Сьогодні споживають абсолютно неякісні  продукти харчування, в тому числі і генно-модифіковані продукти харчування, в тому числі і продукти харчування, до складу яких входять шкідливі для здоров’я речовини, в удільній вазі яких є завищення консервантів та інших речовин які абсолютно неприпустимі для споживання сьогодні людьми", - сказала Прем’єр-міністр.

За словами Ю.Тимошенко, уряд також займеться вивченням якості продуктів, необхідних для життєдіяльності. «Ми приймаємо цю програму, починаємо цілий комплекс заходів, які посилюють відповідальність та роблять абсолютно публічними і абсолютно неприпустимими дії певних виробників, які пропонують сьогодні суспільству абсолютно низькоякісні продукти харчування, воду та інші товари для народного споживання», повідомила Ю.Тимошенко.

Джерело:  ЛігаБізнесІнформ
 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?