Головна|Новини

Союз споживачів привітав Леоніда Кравчука з ювілеєм

10.01.09

СОЮЗ СПОЖИВАЧІВ УКРАЇНИ ПРИВІТАВ

ЛЕОНІДА КРАВЧУКА З ЮВІЛЕЄМ
 

10 січня 2009 року делегація Союзу споживачів України на чолі з головою правління Леонідом Школьником  від імені багаточисельної всеукраїнської громадської організації привітало Першого Президента України Леоніда Кравчука з 75-річчям від Дня народження та 50-річчям державно-політичної і громадської діяльності.

В привітанні, зокрема, йшлося, що для мільйонів наших співвітчизників з ім’ям  Леоніда Кравчука пов’язане здобуття Україною Незалежності та перші нелегкі кроки її становлення як повноцінного члена міжнародного співтовариства.

«Сьогодні Україна вкотре складає іспит на міцність, розв'язує складні завдання політичної єдності та економічної стабільності, формування демократичного громадянського суспільства і консолідації нації. Отже, в такий важкий період нехай Ваша мудрість, багатий життєвий і державницький досвід і надалі служитиме  Україні, а Ваші зусилля допоможуть утвердженню справедливості, миру, злагоди в нашій державі та підвищенню якості життя нашого народу до світових стандартів. Нехай здійсняться усі Ваші задуми і мрії, а доброта і щирість будуть винагородженні повагою і вдячністю людей, яким служить Ваша самовіддана праця», - насамкінець зазначалось у привітальній адресі.

 

Для довідки. 10 січня в Києві, в Українському домі, відбулося урочисте відкриття ювілейної фотовиставки, присвяченій життю і діяльності Першого Президента України Леоніда Кравчука. Виставка, яку в перший день оглянуло сотні державних, політичних та громадських діячів, вчених й представників громадських і культурних кіл, триватиме протягом трьох днів. Фотографії представлені в центральному, великому і малому виставкових залах. Організатором заходу є Міжнародний громадський організаційний комітет з підготовки і святкування 75-річного та 50-річного ювілеїв Леоніда Кравчука на чолі з президентом Українського народного посольства Ігорем Приставським. Союз споживачів та очолюваний Леонідом Кравчуком Громадянський форум «Об’єднаймо Україну!» ще у 2005 році підпасали довгострокову Угоду про співробітництво щодо спільної діяльності у напрямку поширення демократичних ініціатив, розвитку громадянського суспільства та захисту прав громадян як споживачів.
 

Прес-служба Союзу споживачів України
 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?