Головна|Новини

Рішення зборів представників громади м. Києва щодо створення регіонального осередку ВГО «Союз споживачів України»

24.03.09

РІШЕННЯ
зборів представників громади м. Києва
по створенню регіонального осередку
ВГО «Союз споживачів України»


23.03.2009 року

м. Київ


Заслухавши доповідь Голови правління ВГО «Союз споживачів України» Л.С.Школьника «Розвиток вітчизняного споживчого руху в умовах фінансово-економічної та соціальної кризи» та пропозиції учасників зборів (А.І.Тоцький, Т.М.Шальман, С.О.Дубовик, І.О.Потапов, В.В.Хібовський), було зазначено, що у місті Київ, як і у всій країні, споживач владою не захищений. Його голос залишається не почутим, слабо відбувається діалог в трикутнику «влада – бізнес - споживач», немає соціальної відповідальності як у виробника, так і продавця перед споживачем та не гарантується належна якість товарів, робіт, послуг, в тому числі – інвестиційних, банківських. Звужено інформаційний простір для споживачів міста про виявлені небезпечні для життя та здоров’я киян продукти харчування, воду, медикаменти, алкогольні та тютюнові вироби. Процвітає недобросовісна реклама.

         Збори вирішили:

         1. З метою посилення захисту споживачів у м. Києві, впливу громадськості на владу, виробників та бізнес задля створення цивілізованих ринкових відносин у трикутнику «влада – виробник (бізнес) - споживач» створити регіональний осередок ВГО «Союз споживачів України» у місті Києві. 

         2. Схвалити та підтримати звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України учасників Круглого столу «Хто захистить права громадян як споживачів в умовах фінансово-економічної кризи?» від 10.03.2009 року (додається).

         3. Голові правління регіонального осередку ВГО «Союз споживачів України» у м. Києві до травня 2009 року здійснити реєстрацію регіонального осередку ВГО «Союз споживачів України» у м. Києві.

         3. Рішення зборів оприлюднити  у засобах масової інформації.


Голова зборів

Секретар зборів                                                                        
Д.П.Степанюк

М.М.Папуша
 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?