Головна|Новини

Привітання СТЕПАНЮКА Д.П. з нагоди Дня народження

19.05.08

20 травня свій День народження відзначає заступник Голови правління «Союзу споживачів України», державний службовець І-го рангу, народний депутат України ІІ-го скликання, Голова «Кримського земляцтва «Крим-Севастополь», заслужений працівник промисловості України, доктор філософії права - Степанюк Дмитро Петрович

Щиро та сердечно вітаємо іменинника зі святом від імені членів «Союзу споживачів України», Асоціації «Укрінтерстандарт», колективів редакцій газети «Споживач», журналів «Потребитель+Власть», «Потребитель+Рынок».

Ми знаємо Вас як професіонала, людину компетентну, вольову, мудру і доброзичливу, яка користується авторитетом і повагою. За Вашими плечима - багатолітній державний, політичний та громадський досвід розбудови демократичного суспільства та утворення цивілізованих ринкових  відносин.

Багато сил, енергії і знань Ви віддаєте реальному забезпеченню прав і свобод наших громадян, покращенню якості їх життя.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, добра, щастя, благополуччя та здійснення всіх Ваших задумів і сподівань!

 

З повагою,

 

Правління «Союзу споживачів України»

Асоціація «Укрінтерстандарт»

Журнал «Потребитель+Власть»

Журнал «Потребитель+Рынок»

Газета «Споживач»
 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?