Головна|Новини

Привітання Леоніда Школьника з нагоди Всесвітнього дня стандартів та професійного свята - Дня працівників стандартизації і метрології

05.10.07

Привітання Голови правління «Союзу споживачів України»,

 

секретаря Національної координаційної ради з питань захисту прав споживачів при Кабінеті Міністрів України Леоніда Школьника

 

з нагоди Всесвітнього дня стандартів та професійного свята - Дня працівників стандартизації і метрології           

 

 

05.10.2007 |18:30 | Прес-служба «Союзу споживачів України» 

 

 

Шановні працівники сфери стандартизації та метрології!

 

 

Щиро та сердечно вітаю Вас з нагоди Всесвітнього дня стандартів та професійного свята – Дня працівників стандартизації і метрології!

 

Сьогодні розробка і впровадження сучасних стандартів – це реальний перехід національної економіки на інноваційну модель розвитку, забезпечення засад сталого розвитку довкілля, утвердження повноцінного громадянського суспільства, що в свою чергу створює умови для зростання добробуту співвітчизників, дозволяє нашій країні йти в ногу з часом.

 

На жаль, до цього часу не всі у нашому суспільстві розуміють ту вагому роль, яку відіграють стандартизація та метрологія у житті держави в цілому та кожного громадянина зокрема.

 

Сподіваюсь, що Ваш професіоналізм, набутий досвід,  розуміння свого професійного обов’язку та усвідомлення значущості своєї праці і надалі сприятимуть впровадженню стандартів та прискоренню процесу їх гармонізації до міжнародних вимог.

 

Переконаний, що Ваша самовіддана праця, сумлінне ставлення до справи будуть і надалі запорукою підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції, просування її на світові ринки та покращення якості життя наших громадян.

 

Від усього серця бажаю всім Вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, натхнення і творчих успіхів в ім’я процвітання нашої держави!

 

 

З найкращими побажаннями,

 

Щиро Ваш,

 

Леонід  Школьник

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?