Головна|Новини

Привітання Леоніда Школьника з Днем працівника стандартизації і метрології України та Всесвітнім днем стандартів

08.10.13

Шановні колеги і друзі!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом –

Днем працівника стандартизації і метрології України

та Всесвітнім днем стандартів!

 

 

Всім відомо, що для успішного розвитку будь-якої держави необхідно мати стабільну основу. Цією основою, що стимулює її зростання, є економіка, розвиток якої не можливий без ефективно діючої системи технічного регулювання, зокрема стандартизації, метрології, управління якістю.

Саме ці галузі дбають про покращення якості і підвищення безпеки життя громадян України, які кожен день виступають у ролі споживача. Завдяки їм забезпечується підтримання на високому рівні якості товарів і послуг, тим самим підвищується їх конкурентоспроможність і можливість розширення ринків збуту, від них здебільшого залежить визнання держави в світі.

Але, викликів у світі з кожним роком все більше і більше. І наразі Україна стоїть на порозі масштабних подій європейської інтеграції. А разом з тим постануть такі важливі питання, як конкурентоспроможність наших товарів і збереження робочих місць. Такі виклики оптимізму не додають саме через те, що за останні роки в нашій країні не було глобальних досягнень у сферах технічного регулювання, а через низку, у тому числі, й адміністративних рішень поступово було загублено те, що здобувалося десятиліттями. Через відсутність зацікавленості в політичних і бізнес колах, відповідної всебічної підтримки з боку влади, сфера технічного регулювання країни переживає не найкращі часи.Це свято можна було б по-праву назвати “святом зі сльозами на очах”, якби не було тих людей, які, незважаючи на усі складнощі, не покладаючи рук, день у день і протягом декілька років працюють, за що їм велика подяка.

Усім нам необхідно зрозуміти, що без підтримки системи підготовки високопрофесійних кадрів у всіх сферах технічного регулювання, без реформування стандартизації і метрології, без налагодження конструктивного діалогу між владою, бізнесом і споживачами неможливо конкурувати у міжнародному суспільстві, досягти високих стандартів життєдіяльності людини, неможливо вижити країні.

Отже, бажаю нам всім наполегливості у вирішенні цих питань, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, натхнення і нових успіхів на благо нашої держави.

З найкращими побажаннями і повагою,

Президент Міжнародної Академії Стандартизації

Леонід Школьник

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?