Головна|Новини

ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ СВІТЛІЙ ПАМ'ЯТІ ТОВАРИША - ЮРІЯ ЖАРКОВА

24.05.13

    Від імені Міжнародної Академії стандартизації та Союзу споживачів України висловлюю щире співчуття рідним, друзям та колегам з приводу передчасної смерті на 61-му році життя Юрія Васильовича Жаркова.
    Тривалий час він працював на керівних посадах в місцевих органах виконавчої влади, був директором Конотопського арматурного заводу, генеральним директором АТ "Кролевецький арматурний завод", виконуючим обов’язки Голови державної адміністрації Сумської областi. На посаді генерального директора державного підприємства "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості", заступника Голови Держспоживстандарта України зробив суттєвий внесок у розвиток технічного регулювання та захисту прав споживачів в Україні.
     За багаторічну працю він був нагороджений державними нагородами, його шанують і з вдячністю пам’ятають колеги, співробітники, друзі. Безумовно, для близьких та рідних - це непоправна втрата, для всіх нас – це спільне відчуття глибокого суму. Він залишив при житті добру про себе пам'ять та хороші справи, про які ми всі будемо пам’ятати з почуттям шанування та вдячності.

 

Л.Школьник, Д.Степанюк, П.Каліта, Л.Коломієць, О.Цільвік, О.Ракова та інші

 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?