Головна|Новини

Президенти України Л.Кравчук і Л.Кучма закликали владу до узгоджених дій

04.03.09

3 березня 2009


Зустрілись заради майбутнього України


Президенти України Леонід Кравчук та Леонід Кучма вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася в країні в умовах світової фінансово-економічної кризи й може призвести до непередбачуваних наслідків. Про це йшлося під час їхньої зустрічі у Фонді «Україна».

Президенти України детально обговорили причини гострих проблем, що виникли останнім часом, й вважають за необхідне припинити політичну метушню довкола перерозподілу повноважень владних структур, поставити на перший план збереження незалежності та цілісності Української держави, якість життя народу. Народ не може бути заручником політичних чвар. Усі рішення, які приймаються властителями, мають бути виваженими, послідовними та спрямованими на подолання державної, політичної та економічної кризи. Особливої уваги при цьому необхідно приділити збереженню робочих місць та забезпеченню соціальних гарантій громадян, підтримці національного виробника, налагодженню діалогу між владою, бізнесом та споживачами, вважають Леонід Кравчук та Леонід Кучма.

У цих умовах зовнішньополітичні дії України не можуть будуватися на розігруванні карти Росії, європейських чи будь-яких інших держав, а підпорядковані лише національним стратегічним інтересам.

У цей критичний для долі країни час Леонід Кравчук та Леонід Кучма вважають за необхідне, аби Президент Віктор Ющенко, як гарант конституційних прав громадян, узяв на себе особисту відповідальність й очолив процеси, які дозволять зберегти українську державність.

Леонід Кравчук та Леонід Кучма звертаються до всіх політичних сил із закликом відкинути суперечки й негайно розпочати узгоджені дії для подолання катастрофічної ситуації, що склалася в країні. В свою чергу, Президенти України заявляють про свою готовність взяти активну участь в цьому процесі. Зараз жоден громадянин не може бути осторонь тих складних процесів, які відбуваються в Україні. Нині Україна, як ніколи, з особливою гостротою відчуває потребу від кожного без демагогії та кар’єрних домагань невтомно і самовіддано діяти, робити все необхідне в сьогоднішній надзвичайно складній ситуації задля того, щоб держава вийшла з економічної та політичної кризи.

 

За інформацією ИА «УНІАН», «Інтерфакс» та прес-служби

Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»
 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?