Головна|Новини

Прем'єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з Леонідом Школьником і привітав його з Днем народження

15.08.12

10 серпня 2012 року Прем'єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з Головою правління Союзу споживачів України, президентом Міжнародної академії стандартизації Леонідом Школьником і привітав його з Днем народження.

«За довгі роки роботи на відповідальних посадах Ви доклали багато зусілль до розбудови Української держави і досягли в цьому вагомих здобутків”, - зазначив Микола Азаров.

Він також побажав Л.Школьнику нових успіхів в активній громадській діяльності, розвитку інститутів громадянського суспільства, створенні на споживчому ринку країни цивілізованих ринкових відносин, налагодженні ефективного діалогу між владою, бізнесом і споживачами.
Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд тримає руку на пульсі усіх проблем споживчого ринку і готовий до продовження співпраці з  вченими, науковцями, виробниками задля покращення якості і безпеки життя наших громадян.
У свою чергу, Л.Школьник підтримав занепокоєність Глави Уряду зниженням якості і конкурентоздатності вітчизняної продукції і як наслідок -  проблеми з її доступом на зовнішні ринки. 
Він поінформував М.Я.Азарова, що відповідно до його попереднього доручення фахівці Союзу споживачів України і Міжнародної академії стандартизації разом із представниками науки, виробниками і профсоюзами завершують аналіз стану справ і найближчим часом нададуть пропозиції щодо удосконалення головних чинників вітчизняної системи технічного регулювання, у тому числі стандартизації, метрології тощо.
Наприкінці зустрічі Л.Школьник подякував Прем’єр-міністра М.Я.Азарова за теплі слова і побажання, а також вручив йому диплом почесного академіка Міжнародної академії стандартизації, посвідчення і відзнаку.

Прес-служба Союзу споживачів України
 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?