Головна|Новини

ОДАТРЯ, Союз споживачів України та БФ "Надія, Добро та Добробут" організували благодійний концерт до Дня Святого Миколая

18.12.15

 Одеська державна академія технічного регулювання та якості разом  із  Союзом споживачів України та Благодійним фондом "Надія, Добро та Добробут" (голова фонду: Герой України, член правління Союзу споживачів України, Почесний громадянин Одеси Володимир Філіпчук) концерт-виставу до Дня Святого Миколая для дітей із одеських притулків.

Ця акція стала традиційною. Протягом останніх років ОДАТРЯ та її партнери шефствують над дитячими притулками міста і бачать в цьому  свою соціально-відповідальну місію.

Зробити свято веселим і незабутнім допоміг колектив художньої самодіяльності студентів "Імідж", який поставив захоплюючу виставу. Діти з великим задоволенням спостерігали за казковим дійством на сцені, танцювали, приймали участь у конкурсах, і, навіть, мали можливість побачити і оцінити артистичний виступ справжнього символу року – мавпочки  з Одеського цирку.

 

За словами ректора академії Леоніда Коломійця, свято Святого Миколая люблять і з особливим нетерпінням чекають всі діти, у цей день стало доброю традицією проявляти до них додаткову турботу.

 

Керівництво академії висловлює подяку за надану допомогу в організації свята Союзу споживачів України (в особі виконавчого директора Максима Несміянова), а також мережі супермаркетів VARUS (в особі директора по маркетингу Катерини Огуряєвої), яка  подарувала дітям солодкі подарунки та добрий настрій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Союзу споживачів України

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?