Головна|Новини

ОДАТРЯ: ВУЗу - бути! Справедливість поновлено!

12.01.15

Звернення Л.В.Коломійця, ректора Одеської державної академії технічного регулювання та якості щодо ситуації навколо ВУЗу:

"28 листопада 2014 року на сайті Міністерства освіти і науки України був розміщений лист від 28.11.2014 № 1/9-616 "Щодо оптимізації мережі вищих навчальних закладів", у додатку до якого на 3-х сторінках викладено Перелік вищих навчальних закладів, які не відповідають ліцензійним умовам, і Акредитаційна комісія України у подальшому розглядатиме доцільність їхньої діяльності.

Нас дуже здивував той факт, що напередодні 70-літнього ювілею утворення Одеської державної академії технічного регулювання та якості, у цей список потрапив наш ВУЗ - єдиний в Україні заклад вищої освіти, який здійснює багатоступінчасту підготовку фахівців від молодшого спеціаліста до магістра у галузі знань "Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології".

На багато чисельні звернення представників ЗМІ керівництво академії не давало коментарів по суті листа, розуміючи, що наш навчальний заклад потрапив до цього списку помилково або безпідставно. Адже, тільки за останнє десятиліття плідною працею колективу на базі Одеського коледжу стандартизації, метрології і стандартизації був створений Одеський державний інститут вимірювальної техніки (2007), який у 2011 році реорганізований в академію. За якісну роботу з підготовки фахівців академія нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2010), орденами Дружби В’єтнаму (2007) та Лаосу (2011), по результатам рейтингу Міністерства освіти і науки України 2013 року академія зайняла третє місце серед технічних вишів України, найвище серед одеських.

Під час зустрічі з Міністром освіти і науки Квітом С.М. представники трудового колективу, студентської молоді та Наглядової ради академії надали об’єктивну інформацію щодо діяльності академії і перспектив її подальшого розвитку. На підставі аналізу представленої інформації листом від 29.12.2014 № 1/11-20693 Одеська державна академія технічного регулювання та якості виключена з Переліку вищих навчальних закладів, зазначених у листі Міністерства від 28.11.2014 № 1/9-616 "Щодо оптимізації мережі вищих навчальних закладів".

Від імені трудового і студентського колективу академії хочу подякувати Голові Наглядової ради Школьнику Л.С. та її членам, народним депутатам України, депутатам обласної і місцевих рад, представникам іноземних держав, громадяни яких навчаються у ВНЗ, випускникам навчального закладу, які були не байдужі до долі нашої академії".

Публікуємо повністю лист Міністерства освіти від 29.12. 2014 року:

 

Джерело: сайт Одеської державної академії технічного регулювання та якості

 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?