Головна|Новини

Маленькі українці випадають з вікон через слабкі антимоскітки

15.05.12

Захисна сітка на вікнах не витримує навіть котів - не говорячи вже про вагу дитини.

Лише від початку травня з вікон випали і травмувалися 5 маленьких дітей. Минулого ж літа так загинуло 3 десятки малюків. 

Сценарій в усіх випадках один і той самий: діти спираються на москітну сітку, а вона не витримує мінімального навантаження.

Сітка кріпиться на слабкі кронштейни, кажуть виробники. В інструкції зазначається, що вона не витримує натиску навіть одного кілограма. Захищає лише від комах, а ще від потрапляння сусідських недопалків у квартиру, і є бар'єром для домашніх пташок. Антимоскітка випадає, навіть якщо на неї спирається дорослий кіт.

Після низки схожих трагічних випадків виробники вікон розробили спеціальну ручку. В неї вмонтований замок, якій блокує вікно і дитина сама не може його зрушити. Таку ручку можна вмонтувати у будь яке метало-пластикове вікно.

Якщо дитина випадає з вікна, правоохоронці мають право порушити кримінальну справу через батьківське недбальство. Коли випадки починають розбирати, виявляється, що досить було залишити дитину на самоті на 3 хвилини, як сталося лихо.

Кращими за батьківську увагу не можуть бути ані механічні перешкоди, ані ґрати на вікнах, переконують представники старшого покоління. Та нагадують: щойно малеча зробила перші кроки – для батьків починається найважча пора.

За матеріалами - ТСН

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?