Головна|Новини

Леонід Школьник вітає з професійним святом - Днем працівника стандартизації та метрології та Всесвітнім днем Стандартів!

10.10.12

Шановні колеги!
 
Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівника стандартизації і метрології України та Всесвітнім днем стандартів!

Всім відомо, що для успішного розвитку будь-якої держави необхідно мати стабільну основу. Цією основою, яка стимулює її зростання є економіка, розвиток якої не можливий без ефективно діючої системи технічного регулювання, зокрема стандартизації і метрології. Ці галузі дбають про якість і безпеку життя населення країни, яке виступає в ролі споживача. Завдяки їм забезпечується підтримання на високому рівні якості товарів і послуг, тим самим підвищується їх конкурентоспроможність і можливість розширення ринку збуту, від них більшою мірою залежить визнання держави в світі.
Нажаль за останні роки в нашій країні не було глобальних досягнень в цих галузях, а по ряду причин поступово були загублені і ті досягнення, які здобувалися десятиліттями. Через відсутність зацікавленості даною ситуацією в суспільстві і відповідної всебічної підтримки, сфера технічного регулювання країни переживає не найкращі часи.
Але необхідно зрозуміти, що від багатьох з нас, від нашої громадської свідомості, можливості постійного професійного зростання вчених і фахівців, підтримання конструктивного діалогу між владою, бізнесом і споживачами залежить розуміння важливості впливу технічного регулювання не тільки на показники промисловості та економіки, але і на всі сфери діяльності людини, бо високу якість і безпеку її життя неможливо досягти без розвитку і реформування вітчизняної системи технічного регулювання відповідно до світового досвіду.
Отже, бажаю Вам наполегливості у вирішенні цих питань, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, натхнення і нових успіхів на благо нашої держави.
 
З найкращими побажаннями і повагою,

Голова правління Всеукраїнської громадської організації "Союз споживачів України"  

Леонід Школьник                  

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?