Головна| Новини| Леонід Школьник вітає з професійним святом - Днем працівника стандартизації та метрології та Всесвітнім днем стандартів!

Леонід Школьник вітає з професійним святом - Днем працівника стандартизації та метрології та Всесвітнім днем стандартів!


Шановні  колеги!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівника стандартизації і метрології та Всесвітнім днем стандартів!Загальновідомо, що стандартизація і метрологія – це основа основ для успішного розвитку кожної держави. Саме вони забезпечують не тільки якість товарів і послуг, підвищуючи їх конкурентоспроможність і поширюючи торговельні горизонти, але й від них у значній мірі залежать якість і безпека життя громадян як споживачів, рівень успіху держави на міжнародній арені.
На жаль, за останні роки ми поступово втрачали наші досягнення у цих напрямках, а взагалі сфера технічного регулювання наразі переживає не найкращі часи, не отримуючи відповідної підтримки в суспільстві.
Але, слід наголосити, що від нас самих, від нашої активної громадянської позиції, підвищення професійного рівня науковців і фахівців, налагодження ефективного діалогу між владою, товаровиробниками і споживачами залежить порозуміння важливості впливу технічного регулювання не лише на показники промисловості та економіки, а й на усі сфери життєдіяльності людини.
Отже, бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, натхнення і нових успіхів на благо нашої держави.
 


З найкращими побажаннями,

Леонід Школьник                                                            

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?