Головна|Новини

Критичний стан споживчого ринку України. Чи можна повернути довіру споживачів до влади?

09.03.10

11 березня о 12.00,  в прес-центрі інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (за адресою: м.Київ, вул.Шамрило, 23),  з нагоди Всесвітнього дня прав споживачів відбудеться круглий стіл за темою: «Критичний стан споживчого ринку України. Чи можна повернути довіру споживачів до влади?», організатором якого виступає «Союз споживачів України».

В рамках заходу заплановано обговорення наступних питань: взаємовідносини у трикутнику «влада-бізнес-споживач»; чому влада нехтує правами споживачів; як боротися з недобросовісним бізнесом і реалізувати основні положення Конституції та міжнародного законодавства у сфері захисту прав громадян як споживачів.

Також учасники круглого столу розглядатимуть пропозиції до нової влади щодо боротьби з корупцією, впровадження соціально-економічних реформ, боротьби з бідністю і посилення захисту прав споживачів як невід’ємні складові підвищення якості та безпеки життя українського населення згідно з європейськими стандартами.

У заході візьмуть участь представники споживчих організацій України,  народні депутати України, громадські діячі,  вчені та фахівці у сферах технічного регулювання та захисту прав споживачів.Акредитація ЗМІ:
(044) 593-16-37, (044) 219-04-50,  (050) 517 00 77
або e-mail: press@liga.net


Карта проїзду

Поля, отмеченные * - обязательные.
Закрити
Ник *
Сообщение *
Введите символы, изображенные на картинке: *
Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?