Головна|Новини

Краще збережемо - нове побудуємо!

10.12.12

Нещодавно відбулась поїздка заступника Голови правління Союзу споживачів Украйни, віце-президента Міжнародної академії стандартизації, народного депутата України другого скликання, члена Асоціації народних депутатів України Дмитра Степанюка до Волинського краю з метою вивчення позитивного досвіду роботи регіональної організації Союзу споживачів, яку очолює один із впливових, старіших керівників області, працівник дипломатичної служби, держслужбовець першого рангу, Володимир Блаженчук.

В рамках цієї програми пройшла зустріч Дмитра Степанюка і Володимира Блаженчука з Головою Волинської обласної державної адміністрації Борисом Клімчуком, на якій були обговорені питання стану споживчого ринку в регіоні, підвищення якості і конкурентноспроможності вітчизняної продукції, реформування сфери технічного регулювання, зокрема, стандартизації і метрології. Були також обговорені питання зростання кількості імпортованих низькоякісних товарів на споживчому ринку країни. Ці товари часто-густо не відповідають, як своїм національним, так і світовим стандартам, а тому заборонені до реалізації на внутрішньому ринку цих країн. Вищезгадана продукція накопичується, термін споживання закінчується і «утилізується» вона, як правило, на ринках країн третього світу, в тому числі і на Україні. В цьому сенсі важливу роль повинні відігравати інститути громадянського суспільства, які разом з владою, наукою і бізнесом забезпечать формування цивілізованих ринкових відносин, що будуть   сприяти росту економіки та зняттю соціальної напруги в суспільстві, розбудові заможної, демократичної держави.

В той же день Дмитро Степанюк та Володимир Блаженчук разом з головою Іваничівської райради Анатолієм Стадником, заступником голови райдержадміністрації Іваном Громиком, завідуючою райвідділом освіти Надією Жук, головою Луковичіської сільської ради Ігорем Пятохою, головним редактором районної газети «Колос» Валентиною Петрощук, депутатами районної та сільської ради взяли участь в зустрічі з мешканцями сіл, вчителями та дітьми Луковичіської школи.

Тут же відбулась презентація книги Асоціації народних депутатів України, яка носить назву одноіменного села сільської ради «Бужковичі» і розповідає  про багатовікову історію та людей цього села з часів Данила Галицького, про участь сучасників в розбудові, як радянської, так і незалежної демократичної України, про найкращі українські народні традиції, які передаються із покоління в покоління.

В обговоренні книги взяли участь її герої, керівники району і сіл, діти і їх батьки. Діти влаштували зворушливу виставку свого вміння у вишивані одягу та малюванні пейзажів рідного краю. Разом зі своєю вчителькою Неонілою Левчук продемонстрували результати своєї багатолітньої пошукової роботи по відновленню історії рідного села та дали змістовий дитячий концерт.

Ця зустріч продемонструвала найкращі регіональні традиції на селі по збереженню пам’яті минулого. Звертали на себе увагу свідомі обличчя дітей, їх чистий погляд і віра  в майбутнє свого села, краю, української незалежної держави, здатність молоді разом зі старшим поколінням подолати всі труднощі і негаразди на шляху покращення якості життя співвітчизників.

Тут дійсно працюють гасла - «До високої якості життя-разом!», «Майбутнє в єдності поколінь!».

Прес-служба Союзу споживачів України

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?