Головна|Новини

Голова правління Союзу споживачів України Леонід Школьнік взяв участь у благодійній акції до Міжнародного дня захисту дітей

30.05.12

Голова правління Союзу споживачів України Леонід Школьнік взяв участь у благодійній акції до Міжнародного дня захисту дітей.

30 травня 2012 року Голова Правління Союзу споживачів України, Президент Міжнародної Академії Стандартизації, Лауреат Державної премії УРСР у галузі науки і техніки, Заслужений працівник промисловості України Леонід Школьник  прийняв участь у благодійній акції, присвяченій Міжнародному дню захисту дітей.
Організаторами акції виступили Благодійний фонд «Медичний центр «Надія, Добро та Добробут» і Одеська державна академія технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ). На  свято були запрошені діти із міських притулків № 1 і № 2.
  На благодійній акції виступили: президент Благодійного фонду «Медичний центр «Надія, Добро та Добробут», голова Одеської обласної організації Союзу споживачів України, голова Одеської обласної Ради Миру, Почесний громадянин м. Одеса, Герой України Філіпчук В.С.; ректор Одеської державної академії технічного регулювання та якості, голова Одеської міської організації Союзу споживачів України, доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник сфери послуг України Коломієць Л.В.; секретар Одеської міської ради Бриндак О.Б.; президент Європейської асоціації ділових жінок Згурова І.; директор інформаційно-дослідного німецького Медичного центру Апельханс О.; пастор німецької Лютеранської церкви Святого Павла Гамбург А. та інші.
 Силами педагогічного й студентського самодіяльного колективу ОДАТРЯ для дітей був організований святковий театралізований спектакль. Діти із великим задоволенням спостерігали за розвитком подій казкової вистави, приймали активну участь у різноманітних конкурсах. Студентська творчість у цей день стала дійсним святом не тільки для запрошених дітей, а й для організаторів. Діти отримали іграшки, дитячі книжки, солодощі та інші подарунки, а також - яркі та незабутні враження.
Леонід Школьник також відвідав храм святого Рівноапостольного Великого князя Володимира і святої Мучениці Людмили княгині Чеської, який розташований на території Благодійного фонду, і від імені Союзу споживачів України привітав дітей та подарував ікону Святого Миколая, який є покровителем дітей і моряків.

Прес-служба Союзу споживачів України

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?