Головна| Новини| Держспоживінспекція встановила порушення в кожній другій АЗС з 400 перевірених

Держспоживінспекція встановила порушення в кожній другій АЗС з 400 перевірених


За оперативними даними, протягом 7 місяців 2013 року Держспоживінспекцією України  перевірено близько  400 АЗС, порушення встановлено у 50%. Про це повідомив Голова Державної інспекції з питань захист управ споживачів Сергій Орєхов під час брифінгу в Будинку Уряду 7 серпня, інформуючи щодо якості нафтопродуктів на українському споживчому ринку.

За його словами, загалом перевірено більше 900 тонн продукції, на загальну суму  9,4 млн. грн., з яких 157 тонн не відповідали вимогам нормативних документів на загальну суму понад 1 млн. грн.

«У даній ситуації, яка сьогодні склалася на українських АЗС, можуть дуже допомогти і самі громадяни. Хочу вам ще раз нагадати про те, що після заправки треба обов'язково зберігати касовий чек до наступної заправки дорожньо-транспортного засобу, оскільки він є основним доказом факту купівлі  саме цього палива. Якщо ж Ви не зберегли чек, повинні звернутися до Державної інспекції з питань захисту прав споживачів зі скаргою на конкретну АЗС, із додаванням офіційного висновку профільної СТО про причини пошкодження двигуна автомобіля неякісним пальним», - сказав Сергій Орєхов.

 

Джерело: сайт Кабінету Міністрів України

 

 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?