Головна|Новини

Члени Наглядової Ради Одеської державної академії технічного регулювання та якості привітали її випускників

31.05.12

             31 травня 2012 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбулися  урочистості з нагоди вручення дипломів студентам освітньо-кваліфікаційних рівнів: «Магістр», «Спеціаліст», «Бакалавр» та «Молодший спеціаліст».

             Голова Наглядової ради ОДАТРЯ, президент Міжнародної Академії Стандартизації Леонід Школьник привітав колектив і випускників академії та висловив упевненість, що вчорашні студенти, завдяки здобутим ґрунтовним знанням, зуміють знайти себе у професії, відбудуться як спеціалісти, здолають всі життєві труднощі та і головне – працюватиме заради підвищення якості життя громадян України. Він також дав високу оцінку діяльності керівництва ОДАТРЯ, зокрема, її ректора Леоніда Коломійця, який проводить послідовну й ефективну політику з підготовки молодих професійних кадрів, на яких покладено завдання забезпечення удосконалення системи технічного регулювання, яка є одним із ключових інструментів, що забезпечує підвищення конкурентоспроможності економіки, розширює і захищає внутрішній та зовнішні ринки.

                                                                                                                                     

                  Із привітаннями до учасників заходу виступили члени Наглядової ради ОДАТРЯ, академіки Міжнародної Академії Стандартизації (МАС): голова Одеської обласної організації Союзу споживачів України, Почесний громадянин м. Одеса, Герой України Володимир Філіпчук; заступник Голови правління Союзу споживачів України, віце - президент МАС Дмитро Степанюк, президент Української академії якості Петро Калита,
У свою чергу, зі словами вдячності керівництву академії та викладачам, членам Наглядової ради виступили випускники закладу.
Після виголошення привітань і урочистого вручення дипломів випускникам академії відбувся святковий концерт, підготовлений колективом художньої самодіяльності.

Прес-служба МАС

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?