Головна|Новини

Анонс. 14 березня - "круглий стіл": «Споживчий ринок в Україні: соціально-економічні реалії та перспективи розвитку»

10.03.11

14 березня, в понеділок, о 12.00в прес-центрі інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (за адресою: м.Київ, вул.Шамрило, 23),  з нагоди Всесвітнього дня прав споживачів відбудеться “круглий стіл” за темою: «Споживчий ринок в Україні: соціально-економічні реалії та перспективи розвитку», організатором якого виступає Союз споживачів України.

49 років тому, 15 березня 1962 р. Президент Сполучених Штатів Америки Джон Кеннеді затвердив "Білль про права споживачів". Проголошуючи в Конгресі США промову, він вперше охарактеризував поняття “споживач” і назвав чотири основних права споживачів.

З цього часу кожного року міжнародна спільнота відзначатиме цей день з метою звернути увагу урядів усіх країн та громадськості до проблем прав споживачів, які є неовідємною частиною розвитку демократії і забезпечення громадянських прав.

В рамках заходу заплановано обговорення наступних питань: критичний стан споживчого ринку, утворення цивілізованих ринкових відносин та налагодження ефективного діалогу у трикутнику «влада-бізнес-споживач»; реалізація основних положень Конституції та міжнародного законодавства у сфері захисту прав громадян як споживачів.

У заході візьмуть участь відомі в Україні політики, державні діячі, вчені, представники інститутів громадянського суспільства, бізнесу та споживачів.

Акредитація ЗМІ: (044) 593-16-37 або e-mail: press@liga.net

 

Прес-служба Союза споживачів України

 

 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?