Головна|Новини

Активісти Союзу споживачів України перевірили супермаркет на Печерську: кошик був переповнений зіпсованими продуктами! Дивіться відео ТРК Київ

26.10.16

На що потрібно звертати увагу при виборі товарів та куди звертатися у разі виявлення неякісних продуктів Неякісний товар, простроченні шоколадні цукерки, молочні вироби, пиво, фрукти та розфасовані салати - черговий рейд столичними супермаркетами провели журналісти разом з представниками «Союзу споживачів України».

Про перешкоджання роботі журналістів та чим закінчився виклик наряду поліції та - розповість кореспондентка "Радіо-ЕРА" Зробивши кілька кроків в одному з Київських супермаркетів, виконавчий директор Громадської організації «Союзу споживачів України» Максим Несміянов, вже назбирав піввізка простроченого та неякісного товару. Побачивши це, охорона закладу одразу перекриває дорогу активісту та журналістам:.. Після виклику поліції, яка роз’яснила охоронцям та адміністрації законні права журналістів – ми вирушили далі.

Однак за час переговорів з представниками магазину – більшість прострочених товарів було прибрано, але кілька порушень заступник Голови правління Союзу споживачів України Олег Цільвік все ж зафіксував:... І вже за 20 хвилин неякісним товарам в візку просто не вистачало місця, продовжує Максим Несміянов:... Найпоширеніші випадки, коли можна отруїтися товарами в супермаркеті - це випадки закінчення терміну реалізації, акційні товари, особливо з позначками більше 50%, часто небезпечні і розфасовані магазином продукти (сметана, печиво, фрукти, овочі чи м’ясо) та власне виробництво супермаркетів – кулінарія. Необхідно звертати увагу на умови зберігання та вигляд продуктів, - говорить заступник виконавчого директора «Союзу споживачів України» Михайло Жарков.

В разі виявлення неякісних товарів потрібно звертатися до адміністрації магазину, скаржитися до Держпродспоживслужби, писати відгуки у Книзі скарг.

Не соромтеся вимагати у продавців документи реалізації, забірний лист на кулінарії. Завжди зберігайте чеки – все це допоможе зекономити час, кошти і здоров’я Джерело: Ера Медіа

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?