Головна|Новини

Свято до Міжнародного дня захисту дітей

01.06.17

Благодійний фонд «Медичний центр «Надія, Добро і Добробут», Одеська державна академія технічного регулювання та якості та Союз споживачів України провели благодійну акцію, присвячену Міжнародному дню захисту дітей.

Президент Благодійного фонду «Медичний центр «Надія, Добро і Добробут», Герой України, Почесний громадянин Одеської області та міста Одеси Володимир Станіславович Філіпчук і ректор Одеської державної академії технічного регулювання та якості, професор Леонід Володимирович Коломієць привітали дітей з дитячих будинків міста зі святом, побажали успіхів, здоров’я та щасливого майбутнього.

Студентський колектив художньої самодіяльності академії спеціально для цієї урочистості підготував святковий концерт на тему подорожі до Країни дитинства, який надовго залишиться в пам’яті дітей. Діти із великим задоволенням спостерігали за розвитком подій на сцені та традиційно приймали активну участь у конкурсах, розвиваючих та інтелектуальних іграх, за що отримали масу пам’ятних сувенірів від профспілкового комітету академії.  Новизною цьогорічного свята стало проведення танцювальних майстер-класів під керівництвом студентів коледжу Олексія Мурафи, призера Міжнародного фестивалю бальних танців та студентки Олександри Щокіної - фахівця  східних танців. Діти з задоволенням виконували танцювальні рухи за юними хореографами, отримали масу задоволення та позитиву.

 По завершенню святкового концерту, діти від щирого серця подякували організаторам свята за багаторічну підтримку, батьківську любов і увагу. Вони у відповідь подарували свої пісні, вірші, підготовлені музичним керівником та вихователями. З тремтінням серця та захопленням всім запам’ятався музичний номер у виконанні юного талановитого скрипаля разом з акомпаніатором дитячого будинку. Спільна творчість у цей день стала дійсним святом для запрошених дітей, учасників й організаторів.

Прес-служба ОДАТРЯ

        

  

  


 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?