Головна|Новини

Генпрокуратурою викрито злочинну діяльність трьох службовців Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України

24.06.16

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України, співробітниками Служби безпеки України викрито злочинну діяльність трьох службових осіб Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України на території м. Києва.

Встановлено, що службові особи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи за попередньою змовою, упродовж квітня-червня 2016 року систематично вимагали та одержували неправомірну вигоду від суб’єктів господарювання за надання позитивних висновків якості продукції. За вказаний період посадовцями одержано близько 300 тис грн неправомірної вигоди.

Вищевказані державні службовці затримані в порядку ст.208 КПК України, грошові кошти (предмет неправомірної вигоди) вилучені.

Дії затриманих кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

На даний час вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів та проводиться комплекс невідкладних процесуальних та слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення.
 Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?