Головна|Новини

У Києві відбулася зустріч ректорів провідних вищих навчальних закладів України КПІ та ОДАТРЯ з представниками громадських організацій

30.04.16

Відбулася зустріч ректорів Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (КПІ) Михайла Згуровського та Одеської державної академії технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ) Леоніда Коломійця в рамках договору про співпрацю.

У зустрічі також прийняли участь: член Наглядової Ради КПІ, Голова Фонду науково-технічного розвитку України імені академіка В.С.Михалевича Микола Петренко; голова Наглядової Ради ОДАТРЯ, Президент Міжнародної академії Стандартизації (МАС) Леонід Школьник і виконавчий директор МАС Олег Цільвік.

Учасники зустрічі обмінялись інформацією про хід виконання положень договору щодо співпраці, стану вітчизняної науки та обговорили проблеми, які постають перед ВНЗ України у світлі реформи вищої освіти та необхідності приведення рівня якості освітніх послуг до найкращих світових та європейських стандартів.

Разом з тим, Леонід Школьник проінформував учасників заходу про проведення у м.Кривий Ріг напередодні Міжнародного дня захисту прав споживачів громадської науково-практичної конференції "Кривбас - реалії євроінтеграції. Вихід з кризи" за участю МАС, Академії гірничих наук України, Союзу споживачів України та ДВНЗ «Криворізький  національний  університет». Він також ознайомив співрозмовників із матеріалами конференції, які стосуються подальшої децентралізації та низки реформ, спрямованих на посилення не лише прав, але й відповідальності місцевих органів влади за підвищення безпеки, покращення якості життя громадян, зростання науково-технічного прогресу і рівня конкурентоздатності вітчизняного виробництва у світлі нових глобальних викликів.

Леонід Школьник вручив М.Згуровському другий том своєї монографії “Записки неравнодушного. Стандарты для потребителей: нереальная реальность”, а М.Петренку - диплом, посвідчення  та знак члена-кореспондента МАС.

Наприкінці зустрічі було обговорено заплановане проведення в травні цього року на базі ОДАТРЯ науково-практичної конференції, присвяченої 85-ти річчю від дня народження видатного механіка, академіка НАНУ, випускника КПІ 1954 року, Почесного доктора КПІ та ОДАТРЯ Лебедєва Анатолія Олексійовича.

Загалом, співрозмовники висловили сподівання, що не простий шлях реформ в освітянській та науковій галузях не може бути успішним без налагодження ефективного діалогу між органами влади, науковими інституціями, вітчизняними виробниками і громадськістю, а також без подолання корупції у всіх сферах нашого життя.

 

 

Прес-служба ОДАТРЯ

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?