Головна|Новини

26 листопада, анонс. Круглий стіл: «Незалежний моніторинг якості нафтопродуктів, як крок до європейських принципів регулювання ринку»

24.11.14

26 листопада, у середу, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (за адресою: м.Київ, вул. Шамрило, 23) відбудеться “круглий стіл”:

 

 

«Незалежний моніторинг якості нафтопродуктів, як крок до європейських принципів регулювання ринку».

Організатором заходу виступає Союз споживачів України, який протягом тривалого часу проводить роботу по виявленню на споживчому ринку країни неякісної, фальсифікованої і контрафактної продукції, яка представляє загрозу для життя й здоров‘я споживачів та наносить матеріальні збитки їхньому майну.

Однією із останніх гучних акцій стала перевірка Союзом споживачів України за підтримки фахівців ДП «Науково-дослідний інститут нафтопереробної та нафтохімічної промисловості «МАСМА», брендових АЗС у м. Києва та Київської області. Активістами організації був здійснений моніторинг на дев’ятьох АЗС, а саме: Shell, «Лукойл», KLO, «БРМС-Нафта», OKKO, SOCAR, WOG, ANP і «Талісман», та відібрано проби 26 зразків нафтопродуктів (бензини А-95 і преміум-марки, дизпаливо), які в подальшому були передані на випробування до двох незалежних акредитованих лабораторій - ТОВ “Інспекторат Україна” і Випробувальний центр ПАТ «УКРТАТНАФТА».

Підсумки перевірки та результати лабораторних випробувань якості палива і будуть оголошені у ході “круглого столу”.

До участі у його роботі запрошені представники відповідних державних органів влади, правоохоронних органів, громадських організацій, органів оцінки відповідності, об'єднань автоперевізників, автовиробників, науковці та експерти. Через значну кількість виявлених порушень на АЗС також були запрошені відомі оператори ринку нафтопродуктів.

Учасниками “круглого столу” будуть обговорюватися нагальні питання якості нафтопродуктів, наявності у продавців відповідних супроводжуючих документів та ситуація із виконанням операторами ринку положень Технічного регламенту щодо вимог автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Також будуть напрацьовані рекомендації для поширення діалогу між владою, соціально-відповідальним бізнесом та споживачами щодо наведення порядку на споживчому ринку країни відповідно до європейських стандартів.

 

Прохання для ЗМІ акредитуватися за тел.: 

(044) 593-16-37, або e-mail: press@liga.net

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?