Головна|Новини

Прес-конференція: "Реформування системи захисту прав споживачів, як інструмент утискання конституційних прав громадян України. Ситуація у фармацевтичному секторі

24.03.15

24 березня о 12.00 прес-конференція: «Реформування системи захисту прав споживачів, як інструмент утискання конституційних прав громадян України. Ситуація у фармацевтичному секторі». (Зала 1)

Організатори: ВГО "Союз споживачів України" та ВГО "Союз споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення".

Учасники: Олег Цільвік - голова Громадської ради при Держспоживінспекції України, заступник голови правління ВГО "Союз споживачів України"; Владислав Онищенко - голова правління ВГО "Союз споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення".

Під час прес-конференції будуть обговорюватись проблемні питання в реформуванні системи захисту прав споживачів в Україні. Зокрема будуть висвітлені спроби представників бізнесу та влади, під прикриттям реформування, звузити законні права споживачів, що не тільки підриває довіру до дій влади та створює соціальну напруженість в багатомільйонній аудиторії споживачів, але і ставить під загрозу виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Також, буде обговорено питання виконання Постанові Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. №442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”, в частині створення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Окремо будуть висвітлені питання обігу лікарських засобів, зокрема, доступності їх для населення, безпечності та ефективності, а також питання діяльності контрольно-дозвільних органів в цій сфері.

 

 

Адреса Укрінформу: вул. Б. Хмельницького, 8/16  (ст. м. "Театральна").
Контактні телефони: (044) 279-22-42, 279-00-05, 244-90-47
Вхід за службовими посвідченнями  та  картками НСЖУ

 
Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?