Головна|Новини

Нагороджені переможці конкурсу «Стандарти для споживачів: погляд студента»

15.03.14

13 березня 2014 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ) відбулося нагородження переможців Конкурсу студентських робіт на тему: «Стандарти для споживачів: погляд студента»

 

З нагоди 15 березня - Всесвітнього дня прав споживачів Міжнародна академія стандартизації, Союз споживачів України, асоціація «Укрінтерстандарт» і ОДАТРЯ оголосили Конкурс на кращу студентську роботу на тему: «Стандарти для споживачів: погляд студента».

Організатори Конкурсу поставили на меті залучити саме студентів до написання досліджень з питань впливу сфер технічного регулювання (метрології, стандартизації, оцінки відповідності, акредитації) на рівень якості та безпеки життя людей, а також на забезпечення їх прав як споживачів в країнах, що розвиваються, в умовах глобалізації світових ринків.

Конкурс тривав протягом місяця і напередодні міжнародного свята, 13 березня, в ОДАТРЯ відбувся Форум «Стандарти для споживачів», під час проведення якого і відбулося нагородження переможців Конкурсу.

До учасників заходу із посланням звернувся голова правління Союзу споживачів України, президент Міжнародної академії стандартизації Леонід Школьник. Він, зокрема, зазначив, що права споживачів є фундаментальною ознакою сучасного демократичного суспільства з розвинутими цивілізованими ринковими відносинами, де влада ефективно захищає конституційні права громадян як споживачів, а бізнес керується Європейською моделлю ділової досконалості, яка на перше місце ставить задовільнення інтересів споживачів. В той же час, усі сфери технічного регулювання, які у відповідності до ідеології ISO, є інструментом для захисту прав споживачів, а також державна система захисту прав споживачів, повинні бути реформовані згідно міжнародних та європейських стандартів. Він також побажав студентам натхнення і подальших наукових здобутків задля блага країни.

Від імені експертної комісії Конкурсу усіх присутніх привітав Ректор Академії, заслужений працівник сфери послуг України, доктор технічних наук, професор Леонід Коломієць. Він зробив особливий акцент на високому рівні та актуальності студентських робіт і вручив переможцям сертифікати й пам’ятні призи.

Перше місце експертна комісія присудила Поляковій Анастасії (керівник - Габер Антоніна Анатоліївна), друге -  Попову Олександру (керівник - Богун Володимир Данилович), трете місце розділили між собою Мартиненко Олександр (керівник - Петрище Микола Олександрович) та Курзова Юлія (керівник - Сичов Михайло Іванович). Наукові керівники студентських робіт також отримали сертифікати.

 

 Ректор ОДАТРЯ Леонід Коломієць нагороджує

переможця Конкурсу Анастасію Полякову, справа на фото – науковий керівник Антоніна Габер

 

Диплом отримує Олександр Попов

 

Дипломи отримують Олександр Мартиненко і

його науковий керівник Микола Петрище

 

Диплом отримує науковий керівник Володимир Богун

 

Зі словами подяки виступив доцент Михайло Сичов, який має суттєвий досвід роботи у галузі захисту прав споживачів. Він відзначив сумлінну роботу студентів під час підготовки рефератів.

 

Диплом отримує Михайло Сичов

 

Переможець Анастасія Полякова подякувала організаторам Конкурсу за надану студентам можливість розкрити свій потенціал і ще раз звернути увагу студентської молоді та громадськості на важливості таких питань, як технічне регулювання, якість і захист прав споживачів.

 

Прес-служба Союзу спожвачів України

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?