Головна|Новини

З початку року за хабарі засуджено 50 київських чиновників

19.09.13

взятка доллар доллары деньги

© Flickr.com/I got bored with my screen name/cc-by-nc-sa 3.0
 

Боротьба правоохоронних органів з корупцією значно посилилась, заявили у київській прокуратурі. За перше півріччя 2013 року було розпочато 139 кримінальних виробництв за злочинами з ознаками корупції.

З початку року 50 київських чиновників постали перед судом за вчинення корупційних правопорушень.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, про це на засіданні колегії за підсумками роботи органів прокуратури у першому півріччі 2013 року заявив прокурор Києва Микола Бескишкий.

Прокурор зазначив, що робота правоохоронних органів у сфері протидії корупційним правопорушенням значно посилилася і активізувалася. Так, за його словами, за перше півріччя 2013 року слідчими правоохоронних органів столиці розпочато 139 кримінальних виробництв за злочинами з ознаками корупції.

Також прокурор додав, що за результатами досудового розслідування злочинів з ознаками корупції до суду в цьому році направлено 45 обвинувальних актів щодо 50 посадових осіб, у тому числі 24 – за фактами одержання посадовими особами неправомірної вигоди.

Крім того, керівник відомства акцентував увагу на тому, що за вчинення даних правопорушень у поточному році вже засуджено 17 посадових осіб, серед яких п'ять контролерів, четверо правоохоронців, двоє податківців та інші.

Зазначимо, що на думку екс-президента Європарламенту Пета Кокса, саме корупція є головною перешкодою на шляху до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

 

За матеріалами Голос Столиці

 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?