Головна|Новини

17 березня Союз споживачів пікетуватиме авіакомпанію "Люфтганза"

16.03.09

15 березня світова громадськість відзначає Всесвітній день захисту споживачів. Чи захищені споживачі України від свавілля іноземних компаній?

СОЮЗ СПОЖИВАЧІВ УКРАЇНИ ПІКЕТУЄ «ЛЮФТГАНЗУ»


17 березня о 13.00 за адресою: м. Київ, вул.Б.Хмельницького, 52 відбудеться пікетування представництва німецької авіакомпанії «Люфтганза» активістами Союзу споживачів. О 15.00 пікет продовжиться біля будівлі Шевченківського районного суду столиці, який прийняв у провадження позов Союзу споживачів України до авіакомпанії «Люфтганза» у зв'язку з порушенням нею прав споживачів і наданням неякісних послуг, у тому числі відмова перевезти українських громадян з Німеччини до України за наявності у них заздалегідь придбаних авіаквитків і, як пізніше виявилось, наявності вільних місць в салоні літака, що є грубим порушенням як європейського, так і українського законодавств.

Нагадаємо, що у позові до «Люфтганзи» йшла мова і про те, що споживачам на борту також було відмовлено у харчуванні згідно придбаних квитків, до того ж не виявилося на борту літака і меню українською мовою, і так далі. Такі дії авіакомпанії завдали матеріального і морального збитку споживачам, які відразу після рейсу звернулися до представництва «Люфтганзи» з усною, а згодом і з письмовою вимогою надати відповідну компенсацію. Проте компенсації отримано не було, більш того, відповідаючи на письмову претензію заявникам, представництво авіакомпанії повідомило, що компенсація вартості квитків споживачам була у повному обсязі виплачена, що не відповідає дійсності. 

За словами організаторів акції, представництво «Люфтганзи» після прийняття судом позову, з одного боку, принесло формальні вибачення, а з іншої - найняло для боротьби із споживачами в суді одну із відомих юридичних компаній.

Вважаємо, що подібна практика є прикладом подвійних стандартів, що не личить всесвітньо відомій авіакомпанії, яка, продемонстрував неповагу до українських споживачів, в грубій і цинічній формі знехтувала їхніми правами на отримання якісних і безпечних послуг. 
 

НЕ ЛІТАЙТЕ ЛІТАКАМИ АВІАКОМПАНІЇ «ЛЮФТГАНЗА»!


БЕРЕЖІТЬ СВОЇ НЕРВИ, ЧАС І ГРОШІ!


Прес-служба Союзу споживачів України
 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?