Головна|Новини

Микола Азаров готовий підняти споживчу політику на рівень державної

28.11.11

      Прем'єр-міністр Микола Азаров готовий розглянути та затвердити на урядовому рівні проект споживчої політики України. Про це він заявив на зустрічі з представниками громадських організацій з питань захисту прав споживачів.

      "Я хотів би вас попросити викласти у вигляді документа, яким ви бачите порядок вирішення проблем захисту прав споживачів. Якщо потрібна концепція - розробіть її. Які зміни необхідно внести у чинне законодавство, у нормативну базу, у принципи діяльності контролюючих і регуляторних органів – ми розглянемо і врахуємо бачення громадськості", - сказав Глава Уряду, звертаючись до представників громадських організацій. Він також закликав їх протягом двох місяців надати відповідні пропозиції.

      За словами Прем'єр-міністра, для того, аби навести лад із дотриманням прав споживачів в Україні, необхідно поєднати зусилля як органів влади, так і громадських організацій, які захищають права споживачів.

 

 

      

 

      Для цього Микола Азаров запропонував створити постійно діючу Консультативну раду при Кабміні з питань захисту прав споживачів. А представників громадських організацій він попросив надати пропозиції щодо складу такої ради та черговості її засідань.

      Крім того, Прем'єр-міністр запропонував створити програму на Першому національному телеканалі, яка оприлюднюватиме інформацію про недобросовісних виробників і неякісну продукцію.

Глава Уряду нагадав, що на його дорученням в усіх регіонах України було проведено лабораторні перевірки продуктів харчування, і в усіх зразках виявлено невідповідність державним стандартам або деклараціям на упаковці. Микола Азаров назвав таку ситуацію неприйнятною і зазначив, що до несумлінних виробників застосовуватимуться жорсткі санкції.

     "Ми маємо всі можливості для того, аби під красивою упаковкою були якісні продукти", - наголосив він.

 

 


 

Більше фото з зустрічі можно подивитися http://www.kmu.gov.ua/control/uk/photogallery/gallery%3fgalleryId=244731013&

 

 

Урядовий портал

25.11.2011 | 16:14 | Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

 

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?