Головна| Новини| Підпільний цех на Волині пропонував споживачам підроблену чернівецьку горілку

Підпільний цех на Волині пропонував споживачам підроблену чернівецьку горілку


Організатори підпільного горілчаного цеху в селищі міського типу Турійськ Волинської області пропонували своїм клієнтам підпільний товар під маркою  виробника лікеро-горілчаних напоїв із Чернівецької області. У тому, що товар хоч не місцевий, але нібито якісний, любителів оковитої переконували наклейки на пляшках фальсифікату. Про це повідомили у УПМ ДПА у Волинській області.

Щоправда, мешкали  організатори цеху в різних населених пунктах, і навіть в різних районах Волині. Однак, чималенька відстань  між селищами міського типу не стала на заваді для організації  спільного незаконного бізнесу. Сировина та готовий фальсифікат систематично постачалися з одного селища в інше.

На час обшуку в помешканнях організаторів підпільного цеху  правоохоронці виявили більше трьох тисяч півлітрових пляшок  підробленої горілки. Решта вилучених матеріальних цінностей, зокрема 15 пластикових бочок ємністю 220 літрів кожна, повнісінький ящик цілих ковпачків та 2 саморобні пристрої для перекачування рідини, красномовно  свідчили про налагоджене підпільне виробництво.

У цеху продукували горілку-фальсифікат, яка приваблювала невибагливих споживачів, насамперед, дешевизною, - запевняють в управлінні податкової міліції ДПА в області. Тепер правоохоронці активно працюють над тим, щоб виявити канали постачання фальсифікату.

 

Джерело Волинський інформаційний портал

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?