Головна|Новини

АНОНС ЗМІ: Чим заправляють, чим годують і що продають споживачам на АЗС столиці?

24.09.18

27 вересня, в четвер, о 10.30 в інформаційному агентстві УНІАН (Хрещатик, 4) відбудеться спільна прес-конференція Союзу споживачів України та Міжнародної Академії Стандартизації (МАС) на тему: “Чим заправляють, чим годують і що продають споживачам на АЗС столиці”.

Побутовий газ замість автомобільного, недолив, прострочені продукти харчування, відсутність документів і незалежні випробування зразків палива у Польському інституті нафти і газу (м.Краків) – результати перевірок будуть оприлюднені Олегом Цільвіком, виконавчим директором МАС і Максимом Несміяновим, виконавчим директором Союзу споживачів України.

Цього разу під моніторинг якості палива (бензин, дизель, газ), товарів і сервісу потрапили шість мережевих АЗС: WOG, БРСМ, КЛО, UPG, ANP, Авантаж 7. Вперше громадськими організаціями перевірявся газ і було виявлено масові порушення якості цього виду палива. Також вперше на вимогу власників АЗС альтернативне випробування арбітражних зразків палива було проведено Національним органом моніторингу якості нафтопродуктів Польщі.

Присутні на прес-конференції журналісти отримають презентацію з матеріалами щодо результатів лабораторних випробувань і результатами перевірок продуктів харчування, товарів і послуг, що надаються у магазинах при АЗС.

 

Прохання акредитуватися

Оксана Ракова, прес-координатор, 0505170077,

e-mail: mac.pressa@gmail.com

Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?